Umowa o pracę - Asystent/ka Administracyjny/a – Warszawa
Deloitte Warszawa, Polska 7 grudnia 2017

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń.

Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, przejść poszczególne etapy procesu rekrutacyjnego, a na końcu postawić kropkę podpisywanej umowy Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Dołącz do naszego zespołu Administracji. Razem tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • wspieranie kadry zarządzającej w bieżących działaniach, zarządzanie kalendarzem spotkań
  • obsługa bieżącej korespondencji
  • organizacja konferencji, spotkań i podróży służbowych
  • wstępne przygotowywanie i formatowanie dla przełożonych prezentacji, umów, raportów
  •  prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w departamencie.

Wymagania

Jeśli jesteś…

  • osobą posiadającą wyższe wykształcenie oraz doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym min. 2 lata
  • osobą odznaczającą się doskonałą organizacją pracy i wysoką kulturą osobistą,
  • osobą ambitną, nastawioną na pracę w zespole,
  • osobą o dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office,
  • osobą o zdolnościach analitycznych

… #postawkropkę z Deloitte!

Oferujemy

Co zyskujesz?

  • Rozwój kompetencji miękkich: współpraca, zarządzanie czasem, umiejętności prezentacji i perswazji, optymizm oraz przedsiębiorczość w działaniu. Zadbamy o to, abyś rozwinął swoje najlepsze cechy i kompetencje liderskie, bo cenimy Twój talent.
  • Możliwość pracy nad projektami istotnymi z punktu widzenia gospodarki i społeczeństwa

  Dodatkowe benefity:

  • wyzwania intelektualne każdego dnia
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • komputer służbowy i zdalny dostęp do pracy
  • owoce w kuchni
  • elastyczny czas i miejsce pracy

  oraz… Deloitte Adventure Team! Trenuj ze sportowcami i podejmuj kolejne wyzwania #postawkropkę z Deloitte!   Aplikacja odbywa się poprzez stronę internetową:

  UWAGA:

  • aplikacje bez aktualnego CV w języku angielskim oraz bez wypełnionych odpowiedzi na pytania wstępne nie będą rozważane
  • kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wymagane dokumenty

CV