Umowa zlecenie - Asystent / Asystentka Data Processing Team
MDDP Outsourcing – biuro rachunkowe w Warszawie Prosta 69, Warszawa, Polska 14 września 2017

Na przestrzeni ostatnich 10 lat zwiększyliśmy liczbę pracowników naszego zespołu z 6 do ponad 120, co w parze z jasnym podziałem obowiązków i wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pracy tworzy doskonałe warunki do zdobywania nowego doświadczenia i nauki kolejnych zagadnień ze świata finansów i rachunkowości.

Co robią na co dzień nasi pracownicy?

  • Prowadzenie ksiąg klientów z różnorodnych branż gospodarki
  • Przygotowywanie danych i kalkulowanie podatków
  • Korzystanie z nowoczesnego elektronicznego obiegu dokumentów
  • Raportowanie danych finansowych i zarządczych w wielu standardach i układach
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi przepisami
  • Kontakty z klientami zagranicznymi
  • Współpraca z najbardziej cenionymi doradcami podatkowymi w Polsce

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Elektronicznego Obiegu Dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • pomoc w koordynacji obiegu dokumentów

Wymagania

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność i skrupulatność
  • dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Nasi Team Leaderzy i Managerowie to fachowcy odpowiedzialni za wyszkolenie i rozwój pracowników
  • Najtrudniejsze kwestie podatkowe i rachunkowe pomagają rozwiązać dedykowani specjaliści
  • Organizujemy szkolenia dla pracowników na wszystkich szczeblach rozwoju
  • Zapewniamy nieograniczony dostęp do specjalistycznych publikacji
  • Udzielamy wsparcia organizacyjnego pracownikom szkolącym się i podnoszącym kwalifikacje
  • Pomagamy dbać o zdrowie i kondycję, oferując pakiety sportowe i medyczne

Jeżeli czegoś nie ogarniasz, nie przejmuj się, wyszkolimy Cię!

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim lub angielskim