Umowa o dzieło - Animator Czasu Wolnego : Turcja – Riwiera Turecka
Orex Travel Sp. z o.o. Alanya, Antalya, Turcja 16 kwietnia 2018

Orex Travel Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego ATG, działającego na rynku od podnad  20 lat. Jesteśmy organizatorem wyjazdów do Turcji, Grecji, Bułgarii oraz na Cypr Północny.

Umowa o dzieło - Animator Czasu Wolnego : Turcja – Riwiera Turecka

Animator Czasu Wolnego : Turcja – Riwiera Turecka

• kończony kurs dla animatorów, wychowawców kolonijnych, kurs ratownika, kurs pierwszej pomocy lub licencja pilota wycieczek będzie dodatkowym atutem);
  • pozytywne podejście do dzieci (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi)

•  możliwość przedłużenia współpracy na kolejne sezony.

Warunki zatrudnienia:

•  Bezpłatny przelot w obie strony (jeżeli pracownicy nie złamią warunków umowy);
  •  Zezwolenie na pracę (wniosek wizowy taki sam, jak w przypadku przewodników turystycznych);
  •  Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wynagrodzenie 450 euro netto (w przypadku osoby wielojęzycznej wynagrodzenie może zostać podwyższone) ;
  • 1 dzień wolny w tygodniu;  Strój firmowy;  Bezpłatna pralnia w hotelu;  Bezpłatne szkolenie;  Animatorzy podpisują kontrakt bezpośrednio z hotelem i będą podlegali działowi operacyjnemu firmy Anex.

CV w języku polskim i angielskim