Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

„SUMIN” D. Czabańska, W. Czabański i wspólnicy sp.j.

O nas

Firma SUMIN zajmuje się wprowadzaniem do obrotu konfekcjonowanych środków ochrony roślin, renomowanych koncernów chemicznych.

W tym zakresie ściśle współpracujemy z wieloma wiodącymi firmami w Polsce z branży ogrodniczej i chemicznej.

Obecnie, na skutek łączenia się wielu firm, zmian organizacyjno- własnościowych ściśle współpracujemy z (wymienionymi w porządku alfabetycznym): Arysta Agro,  BASF, Sumi Agro, Syngenta , Synthos, i z wielu, wielu innymi Dostawcami.  Wprowadziliśmy także na rynek „hobby”  linię nawozów otoczkowanych o spowolnionym uwalnianiu oraz innowacyjnych nawozów krystalicznych do zwiększania ilości pąków i obfitego kwitnienia roślin ozdobnych. Mamy także w swojej ofercie nową serię nawozów granulowanych oraz mieszanki trawy, podłoża i produkty z grupy biobójczych.

Od założenia przedsiębiorstwa w 1990 r., jesteśmy firmą rodzinną, nie podlegającą koniunkturalnym zmianom, profesjonalną, przeszkoloną, doświadczoną w wybranym obszarze działania.

Produkty i usługi

Branża: Ogrodnictwo