Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

PLUS BANK S.A.

„ZACZNIJ PRZYGODĘ Z BANKOWOSCIĄ!”

Czy wiesz, że…

• PLUS BANK S.A. to bank ze 100% polskim kapitałem.

• PLUS BANK S.A. to bank, który posiada ponad 25 letnią tradycję (w latach 1991 – 2013 był obecny na rynku, pod nazwą INVEST BANK S.A.).

• PLUS BANK S.A. posiada blisko 100 Oddziałów Operacyjnych, zlokalizowanych w największych miastach Polski oraz ponad 40 Placówek Partnerskich.

• PLUS BANK S.A. znajduje się w jednej grupie kapitałowej
    ze spółkami:
    Plus – operator sieci komórkowej;  Polsat
    – największa polska telewizja komercyjna;  Cyfrowy Polsat – największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce; Teleaudio; Ipla.

• PLUS BANK S.A. realizuje styl zarządzania oparty na osobistej odpowiedzialności i zaangażowaniu pracownika, w bardzo przyjaznej atmosferze pracy, przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników.

• PLUS BANK S.A. zapewnia swoim pracownikom wstępne szkolenia stanowiskowe i rozwój zawodowy.

• PLUS BANK S.A. preferuje awansowanie na stanowiska kierownicze
    i dyrektorskie w sieci sprzedaży Kandydatów pochodzących z wewnątrz Banku tj. doświadczonych i efektywnych Opiekunów i Doradców Klienta.

Produkty i usługi

Branża: Bankowość